Departament Direktorları | Azər Türk Bank | Dövlət bankınız

Departament Direktorları


İnsan Resursları Departamenti
E-poçt: vuqar.b@azerturkbank.az

Bayramov Vüqar Valeh oğlu

Daxili Audit Departamenti
E-poçt: emil.q@azerturkbank.az

Qarayev Emil Zöhrab oğlu

Hüquq Departamenti
E-poçt: ilham.q@azerturkbank.az

Quliyev İlham Gəncəli oğlu

Bank Təhlükəsizliyi Departamenti
E-poçt: bahruz.g@azerturkbank.az

Qayıbov Bəhruz Əli oğlu

Maliyyə Menecmenti Departamenti
E-poçt: parvana.h@azerturkbank.az

Hüseynova Pərvanə Cəlal qızı

Risk Menecmenti Departamenti
E-poçt: emil.a@azerturkbank.az

Ələkbərov Emil Ehtibar oğlu

Xəzinədarlıq Departamenti
E-poçt: ilqar.y@azerturkbank.az

Yusubov İlqar Fayuz oğlu

Pərakəndə Bankçılıq Departamenti
E-poçt: ruslan.t@azerturkbank.az

Tağızadə Ruslan Rüstəm oğlu

Problemli Kreditlər Departamenti
E-poçt: habil.c@azerturkbank.az

Cavadov Habil Azad oğlu

Marketinq Departamenti
E-poçt: rasim.h@azerturkbank.az

Hacıyev Rasim Əli oğlu

Ödəniş Kartları Departamenti
E-poçt: namid.a@azerturkbank.az

Abdulov Namid Natiq oğlu

Hesablaşmalar Departamenti
E-poçt: sevinc.x@azerturkbank.az

Xankişiyeva Sevinc Bəybala qızı

İnformasiya Texnologiyaları Departamenti
E-poçt: ramin.h@azerturkbank.az

Haşımzadə Ramin Rasim oğlu

Nağd Vəsaitlər Departamenti
E-poçt: elnur.alek@azerturkbank.az

Ələkbərli Elnur Səlahəddin oğlu

İnzibati İşlər Departamenti
E-poçt: ahmad.h@azerturkbank.az

Həsənov Əhməd Cavanşir oğlu

Müştəri Xidmətləri Mərkəzi
E-poçt: rafail.s@azerturkbank.az

Şıxaliyev Rəfail Rauf oğlu

Daxili Nəzarət və Maliyyə Monitorinqi Departamenti
E-poçt: elmar.e@azerturkbank.az

Ələkbərov Elmar Ələkbər oğlu

Korporativ Bankçılıq Departamenti
E-poçt: kamran.a@azerturkbank.az

Axundov Kamran Alik oğlu

Biznes Proseslərin İdarə Edilməsi Departamenti
E-poçt: araz.g@azerturkbank.az

Gəncəli Araz Xəzər oğlu

Valyuta kalkulyatoru