Departament Direktorları


Təşkilati İşlər Departamenti
E-poçt: nushaba.b@azerturkbank.az

Bəylərbəyova Nüşabə İsmayıl qızı

Daxili Audit Departamenti
E-poçt: emil.q@azerturkbank.az

Qarayev Emil Zöhrab oğlu

Hüquq Departamenti
E-poçt: ilham.q@azerturkbank.az

Quliyev İlham Gəncəli oğlu

Bank Təhlükəsizliyi Departamenti
E-poçt: bahruz.g@azerturkbank.az

Qayıbov Bəhruz Əli oğlu

Maliyyə Menecmenti Departamenti
E-poçt: parvana.h@azerturkbank.az

Hüseynova Pərvanə Cəlal qızı

Risk Menecmenti Departamenti
E-poçt: emil.a@azerturkbank.az

Ələkbərov Emil Ehtibar oğlu

Xəzinədarlıq Departamenti
E-poçt: ilqar.y@azerturkbank.az

Yusubov İlqar Fayuz oğlu

Kredit Departamenti
E-poçt: ruslan.t@azerturkbank.az

Tağızadə Ruslan Rüstəm oğlu

Problemli Kreditlər Departamenti
E-poçt: habil.c@azerturkbank.az

Cavadov Habil Azad oğlu

Strateji Planlaşdırma və Marketinq Departamenti
E-poçt: leyla.m@azerturkbank.az

Məmmədova Leyla İlqar qızı

Ödəniş Kartları Departamenti
E-poçt: namid.a@azerturkbank.az

Abdulov Namid Natiq oğlu

Maliyyə İnstitutları ilə İş və Hesablaşmalar Departamenti
E-poçt: sevinc.x@azerturkbank.az

Xankişiyeva Sevinc Bəybala qızı

İnformasiya Texnologiyaları Departamenti
E-poçt: ramin.h@azerturkbank.az

Haşımzadə Ramin Rasim oğlu

Nağd Vəsaitlərlə İş Departamenti
E-poçt: elnur.alek@azerturkbank.az

Ələkbərli Elnur Səlahəddin oğlu

İnzibati İdarəetmə Departamenti
E-poçt: ahmad.h@azerturkbank.az

Həsənov Əhməd Cavanşir oğlu

Müştəri Xidmətləri Mərkəzi
E-poçt: rafail.s@azerturkbank.az

Şıxaliyev Rəfail Rauf oğlu

Maliyyə Monitorinqi və Nəzarət Departamenti
E-poçt: elmar.e@azerturkbank.az

Ələkbərov Elmar Ələkbər oğlu

Biznesin İnkişafı Departamenti
E-poçt: kamran.a@azerturkbank.az

Axundov Kamran Alik oğlu

Valyuta kalkulyatoru