Departament Direktorları


Təşkilati İşlər Departamenti
E-poçt: nushaba.b@azerturkbank.az

Bəylərbəyova Nüşabə İsmayıl qızı

Daxili Audit Departamenti
E-poçt: emil.q@azerturkbank.az

Qarayev Emil Zöhrab oğlu

Hüquq Departamenti
E-poçt: ilham.q@azerturkbank.az

Quliyev İlham Gəncəli oğlu

Bank Təhlükəsizliyi Departamenti
E-poçt: bahruz.g@azerturkbank.az

Qayıbov Bəhruz Əli oğlu

Maliyyə Menecmenti Departamenti
E-poçt: parvana.h@azerturkbank.az

Hüseynova Pərvanə Cəlal qızı

Risklərin İdarə Edilməsi Departamenti
E-poçt: xayyam.a@azerturkbank.az

Əliyev Xəyyam Molla oğlu

Xəzinədarlıq Departamenti
E-poçt: sanan.x@azerturkbank.az

Xəlilov Sənan Əliövsət oğlu

Kredit Departamenti
Tel:(+99412) 404 1454
E-poçt: ruslan.t@azerturkbank.az

Tağızadə Ruslan Rüstəm oğlu

Aktivlərin Qiymətləndirilməsi və İdarə Olunması Departamenti
E-poçt: adil.a@azerturkbank.az

Ələskərov Adil Fuad oğlu

Strateji Planlaşdırma və Marketinq Departamenti
E-poçt: leyla.m@azerturkbank.az

Məmmədova Leyla İlqar qızı

Plastik Kartlarla İş Departamenti
E-poçt: namid.a@azerturkbank.az

Abdulov Namid Natiq oğlu

Maliyyə İnstitutları ilə İş və Hesablaşmalar Departamenti
E-poçt: sevinc.x@azerturkbank.az

Xankişiyeva Sevinc Bəybala qızı

İnformasiya Texnologiyaları Departamenti
E-poçt: hamza.n@azerturkbank.az

Nağıyev Həmzə Tohid oğlu

Nağd Vəsaitlərlə İş Departamenti
E-poçt: elchin.s@azerturkbank.az

Şərifov Elçin Əmirxan oğlu

İnzibati İdarəetmə Departamenti

Həsənov Əhməd Cavanşir oğlu

Müştəri Xidmətləri Departamenti
E-poçt: rafail.s@azerturkbank.az

Şıxaliyev Rəfail Rauf oğlu

Maliyyə Monitorinqi və Nəzarət Departamenti
E-poçt: kamran.a@azerturkbank.az

Axundov Kamran Alik oğlu

Valyuta kalkulyatoru